EH Blog

Dekorasyon Trendlerini Belirleyen Blog

gathering-4

Hayatın koşturmacası içinde, sahip olduğumuz sorumluluklar ve kaldırmamız gereken yükler altında, ufak tefek şeylerden çıkardığımız mutluluklardır hayata asıl değeri katan. Aslında yakalanabilecek öyle güzel zamanlar, öylesine küçük mutluluklar var ki görebilene ve gösterebilene… Sadece farkına varmak ve başkalarının da farkına varmasını sağlamak gerek! Günlük hayatın rutininden arta kalan zamanda ailenizle ve sevdiklerinizle bir arada olabildiğiniz zaman dilimi içerisinde, hem kendinizin hem de sevdiklerinizin o an‘dan ve tat almasını sağlayacak; mutluluğu, neşeyi ufacık detaylarda bulduracak küçük dokunuşlar yeterli oysa.

life-is-beautiful-3

İşte tam da bu hislerle hazırlanmış bir koleksiyon tanıtacağız sizlere bugün; gösterişi sadeliğiyle yakalayan, zarafetin yanında pratiklik sağlayan, minicik bir dokunuşuyla kocaman bir haz yaratabilen marka Barine Home’un yepyeni yemek servisi koleksiyonu Life is Beautiful’u…

life-is-beautiful-6

LIFE IS BEAUTIFUL KOLEKSİYONU ***

Teması Gathering/Bir Araya Gelme olan 2016 Sonbahar-Kış Kreasyonu ile yeni sezona yepyeni bir soluk getiren Barine, kalitesine alışılan tekstil ürünleri dışında iki yeni mini seri ile dekoratif objeler ve yemek servisi alanlarına da hızlı bir giriş yaptı.

Marka her zaman olduğu gibi less is more diyerek minimalist dokunuşuyla maksimum güzellikte, üstelik içerik bakımından da hayli doyurucu bir cam koleksiyonu yaratmış bu kez. Abartıdan, süsten, fazlalıktan yine olabildiğince kaçmış. Cam kadar basit ve sade bir malzemeyi, camın kendi haline ve tavrına uygun bir süslemeyle adeta yeniden yaratmış ve ortaya bu neşeli mi neşeli koleksiyon çıkmış. Koleksiyonun her şeyden önce bir ruhu var. Bir kere parçalar birbiriyle büyük bir harmoni içinde! 👌 Sanki her bir parça bir diğerine atıfta bulunuyor da masada kendilerine has bir dille, kendilerine has bir sohbet dönüyormuş gibi hissediyor sofra düzenine bakan konuklar. Bu koleksiyon ile hazırlanan sofralarda sevdiklerinize pozitif mesajlar vermek çok kolay ve eğlenceli! Üstelik her bir parça sunulduğu konuğa bir anlık da olsa unuttuğu birkaç önemli detayı hatırlatıyor; hayatın güzelliğini🍀, eğlenceyi🥂, gülümsemeyi😊, hayal etmeyi💭 ve de en önemlisi sevmeyi❤️.

life-is-beautiful-1

Life is Beautiful Koleksiyonu toplamda 12 parçadan oluşuyor. Tüketim iştahıyla her şeyi fazla fazla görmeye alıştığımız yemek takımları gibi değil. Amacına hizmet eden her parçadan bir tane ve en güzel, en yalın hali var!

life-is-beautiful-8

Materyal olarak camın tercih edilmiş olması başlı başına büyük önem taşıyor. Asırlar geçse de mutfaktaki hakimiyetini asla kaybetmeyecek; sağlık açısından rizikosu en düşük malzeme olan sağlıklı cam üzerine yine insan sağlığına zarar vermeyecek, gıda ile temasa uygun organik baskılar yapılmış. Hemen bu noktada belirtmeden geçmeyelim; bu seriyi çok severek kullanacağız belli! Bu nedenle daha uzun ömürlü olması için elde yıkama tavsiye ediliyor.

life-is-beautiful-5

Koleksiyonu trendler açısından inceleyecek olursak yine muazzam bir stil görmekteyiz. Son 2 Maison&Objet dönüşü bas bas bağırdığımız gibi SLOGANLAR HER YERDE! Neden keyifli bir yemek servisinde masada da olmasın? Üstelik çoklu kullanıma uygun olan bu seri yemek servisi dışında dekoratif amaçlı olarak kullanılmaya da son derece elverişli.

 

(Kaynak: @sahildekiev // Ayşegül Hanım’ın ellerinde bu keyifli ürünler tam da Barine’nin amaçladığı gibi hayata keyif katan detaylarla işlenmiş)

Hazır dekorasyonda da cam aksesuarlar bu kadar modayken öncelikle sezonun trendlerini sizin için derlediğimiz Maison&Objet 2016 Sonbahar-Kış yazımızı buradan okuyun; ardından da buraya tıklayarak Life is Beautiful Koleksiyonu’nun parçalarını indirimli olarak satın alabileceğiniz websitemizi ziyaret edin.

potion-3

POTION KOLEKSİYONU ***

Barine’nin bu stil sahibi duruşu dışında en büyük özelliklerinden biri de inovatif ve kreatif yönü. Yemek servisinde sofra dekorasyonunu tamamlayacak hem yaratıcı ve yenilikçi hem de çok amaçlı bir seri daha çıkardı görücüye Barine Home.

Hepimizin okul yıllarındaki kimya dersinden pek alışık olduğumuz ve aslında içten içe de ilgi duyduğumuz deney tüpleri dekoratif bir servis gereci ve ev aksesuarı olarak çıktı Barine’nin bu koleksiyonunda karşımıza. Bir ürün sadece tek bir amaca hizmet etmiyor ve her bir parça çok yönlü olarak kullanılabiliyor. Bu koleksiyon için söyleyebileceğimiz en güzel şey kuşkusuz Barine’nin farklı bakış açısı ile cam objelere yepyeni yorumlar kattığı olur. Deney malzemelerini yeniden yorumlanması ve ev dekorasyonuna dahil edilmiş olması şüphesiz ki hem çok ama çok yaratıcı hem de son derece yenilikçi bir tavır olmuş. Potion serisi hayatımıza mutluluk iksiri tadında güzellikler getirsin🎊

Potion Serisi’nde de indirim başladı. İndirimli ürünleri incelemek için tıklayın

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: